Telefoniga käsitöötoodete pildistamise koolitus S 01.11

Praegusel keerulisel ajal kus paljud müügiüritused ja laadad on ära jäetud, on käsitöölise jaoks kujunenud müük internetis eluliseks väljundiks. Korralik ja selge tootefoto on suuresti müügi aluseks.
Telefoniga tootefotode tegemise koolituse sihtgrupiks on peamiselt väikeettevõtjad ja käsitöölised kes vajavad praegu oma toodete müümiseks häid pilte. Telefoniga pildistamine on fotograafia igapäevane osa. Vähemalt tavainimese jaoks, sest telefon meil alati kaasas.

Koolitus koosneb mitmest osast. Esmalt paneme paika telefoni seaded, misjärel räägime, kuidas on õige pildistada just telefoni kasutamise aspektist lähtudes ja kuidas vältida teatud vigu, mis tulevad telefoni piiratud võimalustest.

Lisaks tutvustame ka fotograafia põhitõdesid – kompositsioon, valguse mõõtmine, pildistamine, kuidas jutustada pildi abil lugu  ja seda just kästiöö toodete pildistamisel. Pärast pausi tuleb praktiline pool, kus käsitletakse üht konkreetset pilditöötlustarkvara, mis sobib nii iPhone’ile kui Androidi kasutavatele telefonidele. Koolitus sobib ka tahvelarvutiga pildistajatele.
Siis on 20 minutit õpivideo vaatamine, kuidas pilti telefonis töödelda. Kõige lõpus aga teeme mõned testpildistamised ja arutelu, mis kellelgi huvi pakub.

Kokku kestab 2,5-3 tundi, sõltuvalt osalejate huvist.

Koolitusele mahub vaid 15inimest.

Koolituse viib läbi Jaak Nilson, kes on fotograaf olnud 25 aastat ja lisaks tegeleb ka telefoniga pildistamise koolituste läbiviimisega. Jaak Nilsoni telefoniga tehtud pildid Instagramis – https://www.instagram.com/jaaknilson/

Tavahind: 65.01 € Soodushind: 65.00 €
Kogus:   Lisa korvi
Telefoniga käsitöötoodete pildistamise koolitus S 01.11